İade İptal Teslim Şartları

Şartlar & Koşullar

www.nandoshoes.com

SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI ve ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. KULLANIM KOŞULLARI

1.1. Bu web sitesini kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu site'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde site'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1.2. Bu site' de sunulan altyapı hizmeti Sermak bilişim teknolojileri tarafından sağlanmaktadır ve site'nin yasal sahibi Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ne aittir.

1.3. İş bu kullanım koşullarını Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti i gerektiği zaman değiştirebilir bu değişiklikler sitede yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

1.4. Site hizmetlerinden yararlanan ve site 'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti tarafından iş bu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

1.5. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti bu site 'de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

1.6. Siteden alınan ürünün iptali için mustarihizmetleri@nandoshoes.com adresine ürün kargoya verilmeden önce mail atmanız gerekmektedir.

2. TANIMLAR

2.1. Site: Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti tarafından belirlenen çerçeve içersinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.

2.2. ÜYE: Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti 'den ürün /mal/hizmet alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti n 'ce üyelikleri onaylanarak Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ne üyeliği kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. Bu sözleşmede kısaca "ÜYE" olarak anılacaklardır. 18 yaşından gün almış bireylerin gerçek kimlik bilgileri ile site 'deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisinin site 'deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilirler. "üye adı" üyeye özeldir ve aynı " ÜYE adı" iki farklı ÜYE 'ye verilmez.

2.3. KULLANICI: Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti, web sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.

2.4. ONAYLAMA İŞLEMİ: ÜYE tarafından, üyelik formunda belirtilen cep telefonu numarasından Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ne SMS kısa mesaj göndermesi ile Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti KULLANICI 'nın üyeliğini aktif hale getirilebilmesi için yapılması gereken işlemdir.

2.5. LİNK: Site üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden site 'ye, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

2.6. İÇERİK: Site 'de ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.

2.7. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: SİTE vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

2.8. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, site' nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgilerdir.

3. HİZMETLERİN KAPSAMI

3.1. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin, site üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir.

3.2. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin, site üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti e ait www.nandoshoes.com adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olması halinde yani sözleşmenin satıcıya yüklediği; malın teslim edilmesi borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti adına ayıpsız olarak teslimidir.

3.3. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , Site üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri Site' de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

3.4. Site bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti tarafından belirlenecek ve site' nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri site' de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

4. GENEL HÜKÜMLER

4.1. Site üzerinden, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web site 'lerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI' lara ve ÜYE' lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI' ların ÜYE'lerin kendi sorumluluğundadır. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin bu tür link verilen web site' lerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti in uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

4.2. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti, site 'de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, site üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. site muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler site' ye verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile site' de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Site de yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlana bilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin site 'de mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

4.3. KULLANICI ve ÜYE, SİTE' deki, yüklenmeye ( download ) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda site' nin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen KULLANICI 'nın ÜYE 'nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI ve ÜYE nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti sorumlu değildir.

Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI 'nın ve ÜYE 'nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti sorumlu değildir.

4.4. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , iş bu site ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve site 'yi kullanma koşulları ile site 'de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, site 'yi ve içeriğini yeniden düSermakleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, 'de yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. site 'nin kullanımı ya da site 'ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-mail ile almayı kabul eder.

Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

4.5. Site dahilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı , Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti işbirliği içinde bulunduğu kurumların, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti çalışanlarının ve yöneticilerinin, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

4.6. Site' yi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcı’ ların ve Üye’ lerin, site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her kullanıcı ve her üye, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ' ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Kullanıcı ve Üyelerin site üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

4.7. İş bu Site' nin sahibi Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti dir. Bu site 'de bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve sitenin sunumu ' ın ya da Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu site 'deki bilgilerin ya da site sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, software-code' ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile site içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Kullanıcı ve üye, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan site yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Kullanıcı ve üye, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin yazılı izni ile mümkündür.

4.8. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti, site üzerinden kullanıcı' lar ve üye' ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti aynı zamanda; kullanıcı ve üye nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, site' nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

Kullanıcı 'lara ve üye' lere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcı' ların ve üye' lerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

4.9. İşbu site Kullanım Koşulları dâhilinde tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , bilgileri, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti telif haklarına tâbi çalışmaları, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ticari markaları, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti ticari görünümü veya bu site vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

5. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , site' ye erişilmesi, site' nin ya da site' deki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu SİTE' ye ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da site 'nin kullanılması ile Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir.

6. DEVİR

Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak kullanıcı ve üye bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

7. MÜCBİR SEBEPLER

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti işbu ''Web Sitesi Kullanım Koşullarını'' geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti nin herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

8. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu "site Kullanım Koşulları" ve "Web Sitesi Kullanım Sözleşmesinden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukukuna tabidir ve İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , kulanıcı ve üye' nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

9. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

İşbu Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi, Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti tarafından site içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. Kullanıcı' lar ve üye' ler, işbu sözleşme hükümlerini site' yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. Sabo Ayakkabı ve Mağazacılık Hizmetleri İth.İhr.San ve Tic Ltd Şti , dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek site üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.

9 . CAYMA HAKKI

Alıcı’nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin Satıcı’ya ulaşması tarihinden itibaren Satıcı’nın malı geri alacağını Satıcı taahhüt eder. Cayma hakkı bildirimi ve sözleşmeye ilişkin sair bildirimler satıcıya ait ve yukarıda belirtilen satıcı iletişim bilgileri kanalı ile gönderilebilecektir. DP, İŞBU MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİN TARAFI OLMADIĞINDAN SABO AYAKKABI ’YA KARŞI CAYMA HAKKI KULLANILAMAZ VEYA BEDEL İADESİ TALEP EDİLEMEZ.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içerisinde Satıcı’ya mevzuat hükümlerine uygun olarak bildirimde bulunulması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde: a) Alıcı’ya veya onun bildirdiği yukarıda bilgisi bulunan üçüncü kişiye teslim edilen ürünün iade edilmesi zorunludur. b) 7 (yedi) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa ürünle birlikte hediye edilen diğer ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılmasını ve bilginin ulaşımını takip eden 10 (on) gün içerisinde ürün bedeli Alıcı’ya ödediği şekilde iade edilir. Ürün Satıcı’ya iade edilirken, ürün teslimi sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. İade kargo bedeli ALICI’ya aittir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın iade bölümü doldurularak ve Alıcı tarafından imzalanarak iade edilecektir.

10. CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Cayma hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:

a) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, Tüketicinin onay ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri

b) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler

c) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler

d) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler

e) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler

f) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler

g) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.

11. İADE İŞLEM PROSEDÜRÜ

a) İade yasal koşullar ( bknz.Cayma Hakkı ) ve ürünün giyilmemiş olması koşuluyla aşağıdaki adımlar ile yapılır.

b) İade veya incelemeye gelecek ürünün bilgisini musterihizmetleri@nandoshoes.com mail adresine sipariş numarası veya fatura numarası ile bildirilir.

c) Ürün ile ilgili iletişim musterihizmetleri@nandoshoes.com mail adresi sürdürülecektir.

d)Kargo ile Ücretsiz İadeler
Siparişinizi aldıktan sonra 14 gün içinde ürünü iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünlerin kullanılmamış olup orijinal kutusunda ve ambalajında olması gerekmektedir.İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen aksesuarlar ve promosyon ürünler de iade edilmelidir. Faturanız ile birlikte herhangi UPS Kargo şubesinden NANDO gönderi kodunu (3X86R4) belirterek iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. Teslimat adresi olarak Cihangir Mah. Güvercin Cad. Baha İş Merkezi, B Blok K: 3 AVCILAR/İSTANBUL  adresini kullanabilirsiniz. UPS Kargo harici firmalar ile olan gönderilerde, Nando'nun kargo ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğini ve iade ücretlerini ödemeyeceğini hatırlatırız.

Test

Form Gönderimi

Tamam

NANDONUN AYRICALIKLARI

  • 14 Gün İçinde iade hakkı
  • 100 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • Değişim ve İade Özgürlüğü
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • %100 Orjinal Ürün Garantisi
E - BÜLTENE ÜYE OL, İNDİRİM , KAMPANYA VE YENİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OL
Copyright © 2019 Nando Shoes
Web Tasarım Teknobay.